O nas

 Your Beauty Gabinet Kosmetologii Estetycznej

to miejsce, do którego wystarczy przyjść tylko raz, aby zakochać się w jego niepowtarzalnym klimacie. Gabinet mieści się przy ul. Piastowskiej 1/5 w Ostródzie. To spokojna okolica dająca gwarancję odpoczynku i intymności.

W gabinecie mogą Państwo skorzystać z usług kosmetycznych jak również oddać się relaksującym zabiegom SPA, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, pragnących kompleksowo zadbać o swój wygląd. W ofercie znajdą Państwo szereg najlepszych zabiegów kosmetycznych także przy użyciu zaawansowanych technologicznie urządzeń. Na tle innych salonów kosmetycznych wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz najwyższy poziom usług świadczony przez wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników.

Kompleksowa oferta salonu zawiera usługi z zakresu: kosmetyki twarzy i ciała, kosmetologii estetycznej, depilacji (laserowej, woskiem), przedłużania i zagęszczania rzęs, masażu i rytuałów na ciało, manicure (paznokcie naturalne, hybrydowe, żelowe, manicure japoński) i pedicure. Dbamy o wygląd i urodę zarówno Pań jaki i Panów.