Promocje

 

Usuwanie owłosienia laserem diodowym Invictus (3 zabiegi)
Cena: 450 zł - 30 min


Zabiegi depilacji laserem diodowym pozwalają uzyskać trwałą, częściową redukcję owłosienia.
Trwała redukcja dotyczy ok. 80-90% włosów. Reszta włosów może odrastać w ciągu życia, ale ich ilość jest niewielka i z reguły są to włosy delikatne i jaśniejsze. INVICTUS wyposażony jest w intuicyjny system bezpieczeństwa parametrów, dzięki czemu skutki uboczne są prawie niemożliwe. Dodatkowy komfort podczas zabiegu zapewnia mechanizm chłodzenia. Należy pamiętać, iż dzień przed zabiegiem należy ogolić maszynką miejsce poddawane zabiegowi

REGULAMIN PROMOCJI

Dostępne są 3 pakiety promocyjne:Przy zakupie do 12 MAJA obowiązują następujące promocje:
• pakiet 3 zabiegów: 450zł
• pakiet 6 zabiegów: 780zł
• pakiet 8 zabiegów: 900zł

Klient może wykupić dowolną liczbę pakietów promocyjnych.

Przed zakupem pakietu promocyjnego, każdy klient może umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której zostanie wykonany zabieg próbny. Klient zostanie zapoznany z procedurą zabiegu i na niewielkim obszarze danej partii ciała zostanie przeprowadzona depilacja laserowa, żeby już po 10- 14 dniach zobaczyć efekty.Jeden zabieg dotyczy wybranej partii ciała (do wyboru: łydki, uda, pachy, bikini klasyczne, bikini głębokie, pośladki, plecy, tors, linia biała, przedramiona, ramiona)


Należy zwrócić uwagę, iż nogi (łydki + uda) to dwie partie zabiegowe. Podobnie w przypadku rąk.


Żeby pozbyć się niechcianego owłosienia konieczne jest wykonanie serii 6 zabiegów na daną partię zabiegową.


JEŚLI PO 6 ZABIGACH NIE BĘDZIE WIDOCZNYCH REZULTATÓW, Your Beauty ZOBOWIĄZUJE SIĘ BEZPŁATNIE PRZEPROWADZIĆ KOLEJNE ZABIEGI DO MOMENTU UZYSKANIA OSTATECZNEGO EFEKTU


Laser diodowy pozwala na redukcję ok. 90% owłosienia w miejscu poddanym zabiegowi.


Zabiegi w serii muszą być wykonywane w określonych przez kosmetologa odstępach. Najczęściej jest to 4 – 6 tygodni (w zależności od partii zabiegowej).


Podczas pierwszej wizyty kosmetolog przeprowadza wywiad z uwzględnieniem przeciwwskazań, opowiada o działaniach niepożądanych. Po zapoznaniu się z procedurą zabiegową klient podpisuje kartę klienta i jednocześnie oświadcza, iż podczas konsultacji został zapoznany z procedurą usuwania owłosienia laserem diodowym.