Zabiegi na ciało

DEPILACJA LASEREM DIODOWYM INVICTUS

Depilacja laserowa to nowoczesna metoda, która pozwala pozbyć się problemu odrastających włosków właściwie z każdego miejsca na ciele. Depilacja laserowa może być wykonywana na twarzy, rękach, nogach, możliwa jest także depilacja bikini oraz innych miejsc, takich jak pachy, plecy, kark czy brzuch.

Powtórzenie zabiegu jest konieczne ze względu na to, że laser usuwa tylko te włoski, które są w fazie wzrostu ponad powierzchnią skóry. Dlatego też po pierwszym zabiegu na pewno pojawią się kolejne włoski, jednak szacuje się, że już za trzecim razem usuwa się ok. 90% całego owłosienia z danego obszaru ciała.

Laserowe usuwanie owłosienie to gwarancja komfortu w każdej sytuacji. INVICTUS wyposażony jest w intuicyjny system bezpieczeństwa parametrów, dzięki czemu skutki uboczne są prawie niemożliwe. Dodatkowy komfort podczas zabiegu zapewnia mechanizm chłodzenia. Należy pamiętać, iż dzień przed zabiegiem należy ogolić maszynką miejsce poddawane zabiegowi.

Zalecana seria 6 zabiegów w odstępach co 4-5 tygodni dla osiągnięcia pożądanego efektu.

Gwarancja efektów po 6 zabiegach.


DEPILACJA WOSKIEMMetoda depilacji polegająca na usunięciu łodygi włosa, pozostawieniu nienaruszonego korzenia włosa przy pomocy wosku.

Procedura zabiegowa:
odświeżenie skóry – przygotowanie skóry do depilacji, depilacja woskiem, usunięcie pozostałości wosku olejkiem, wsmarowanie kremu nawilżająco-łagodzącego spowalniającego odrost nowych włosów.


LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA + INFRAREDBezinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. Zabieg ma na celu redukcję złogów tłuszczu i cellulitu na obszarach podatnych na tego typu defekty, tj. brzuch, uda, talia, biodra, ręce. Zabieg modeluje i wyszczupla sylwetkę.

Procedura zabiegowa:
odświeżenie skóry, wykonanie peelingu, aplikacja ampułki odpowiedniej do rodzaju zabiegu, nałożenie żelu, masaż głowicami: IR i ultradźwiękową, usunięcie nadmiaru żelu, wsmarowanie kremu.

Zalety zabiegu:
• Bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej
• Połączenie 2 głowic – IR (Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach a co za tym idzie szybszy metabolizm) i ultradźwiękowej (powodują jej uszkodzenie, a komórki zaczynają się kurczyć) powoduje, że efekty kuracji są porównywalne do rezultatów osiągniętych chirurgicznie
• Zabieg jest komfortowy, bezpieczny i długotrwały.
• Zabieg nie wymaga rekonwalescencji
• Gwarancja skuteczności
• Zabieg można wykonywać na ramionach, brzuchu, pośladkach, udach, łydkach
• Nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry

KARBOKSYTERAPIAZabieg z zakresu medycyny estetycznej. Śródskórne lub podskórne wprowadzenie dwutlenku węgla za pomocą cieniutkiej igiełki. Karboksyterapia posiada szerokie, udowodnione klinicznie spektrum działania: redukcja cieni pod oczami 90%, redukcja rozstępów i blizn 97%, redukcja cellulitu do 90%, redukcja tkanki tłuszczowej 67%, redukcja łysienia do 77%, poprawa wiotkości skóry 74%, redukcja zmarszczek 57%, redukcja łuszczycy 55%. Ilość zabiegów jest uzależniona od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu, np. w redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty można zauważyć już po 1 zabiegu a w walce z cellulitem minimalna liczba zabiegów to 8. Zabiegi powinno się wykonywać z częstotliwością co 1-2 tygodnie.

Procedura zabiegu:
dezynfekcja powierzchni zabiegowej, nakłucie i wprowadzenie śródskórne lub podskórne gazu w obrębie partii zabiegowej, dezynfekcja powierzchni skóry po usunięciu igły. Ilość ukłuć zależy od indywidualnej partii zabiegowej, np. w okolicy oczu w celu redukcji cieni pod oczami 2 wkłucia na jedno oko, w redukcji łysienia (nadmierna utrata włosów, łysienie androgenowe, łysienie plackowate) w odstępach co 2 cm na całej głowie, redukcja podwójnego podbródka 2 wkłucia. Ceny uzależnione od rodzaju zmian i zastosowanej terapii (np. na tkankę tłuszczową w obrębie brzucha wykonuje się 6-9 wkłuć natomiast w przypadku rozstępów w obrębie brzucha wypełnia się każdy rozstęp).


TERMOKOAGULACJA - ZAMYKANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCHPoddanie naczynka działaniu wysokiej temperatury powoduje jego koagulację prowadzącą do obkurczenia, a następnie zwłóknienia. Naczynko zostaje zamknięte, uszczelnione, a co najważniejsze– niewidoczne. Efekt jest widoczny od razu, jednak proces gojenia się ranki może trwać do dwóch tygodni. Zabieg wykonuje się w kilku powtórzeniach wtedy, gdy naczynie jest duże lub kiedy kuracji wymaga cała sieć naczynek. Cena za pojedyncze naczynko od 50 zł, cena za większe zmiany ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji.


ENDERMOMASAŻRodzaj masażu mechanicznego tkanek : łącznej i mięśniowej. Technologia wykorzystująca podciśnienie, niezależną pracę rolek oraz fale radiową. Technologia redukująca zwłóknienia, zwiększa przepływ płynów, ujędrnia tkanki oraz wyszczupla i modeluje sylwetkę. Zalecany w redukcji cellulitu, ujędrniająco, wyszczuplająco.

Procedura zabiegowa:
peeling obszaru zabiegowego, włożenie kombinezonu (każda osoba posiada jeden kombinezon, który po zabiegu zabiera z sobą do domu), wykonanie endermomasażu, rozebranie kombinezonu, nałożenie ampułki odpowiedniej dla rodzaju zmiany, wmasowanie kremu.

Zastosowanie:
• zmniejszenie widoczności cellulitu
• ujędrnianie skóry
• modelowanie sylwetki
• pobudzenie fibroblastów do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny
• pobudzanie krążenia
• łagodzenie bólu
• wspomaganie leczenia blizn, oparzeń, obrzęków
• po zabiegach liposukcji
• wspomaganie mezoterapii
• terapia przeciwstarzeniowa
• zabiegi relaksacyjne
• odnowa biologiczna po wysiłku
• wspomaga walkę otyłością

RADIOFREKWENCJA RF - FALE RADIOWE Z LASEREM BIOSTYMULUJĄCYMZabieg z zakresu medycyny estetycznej, nieinwazyjny lifting wiotkiej skóry oraz wyszczuplanie i modelowanie sylwetki. Zabiegi przy użyciu fal radiowych w obrębie ciała poprawiają napięcie skóry, redukują cellulit, zmniejszają tkankę tłuszczową, stosowane także w celu podniesienia pośladków, niwelowania problemu „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud, doskonały zabieg dla pań po ciąży. Zaleca się wykonanie serii od 4 do 6 zabiegów w odstępach co 15-25 dni. Efekty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu.

Kuracja podtrzymująca – jeden zabieg co 3-6 miesięcy. Wykonanie zabiegu w obszarze ciała: odświeżenie skóry, wykonanie peelingu, zabieg z użyciem fal radiowych, wmasowanie kremu.

Zastosowanie fal radiowych:
• lifting czoła i brwi, lifting górnych powiek
• opóźnienie procesów starzenia
• redukcja obrzęków pod oczami
• utrata jędrności policzków, linii żuchwy, podbródka i szyi
• fałdy nosowo – wargowe
• lifting, podniesienie pośladków
• ujędrnienie skóry na brzuchu, wewnętrznej powierzchni ud, ramion
• likwidacja cellulitu
• redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
• wyrównanie kolorytu skóry, zmniejszenie przebarwień
• obniżenie stanów napięcie mięśni szkieletowych
• spłycenie bruzd i zmarszczek
• spłycenie bruzd i zmarszczek
• poprawa stanu odżywienia skóry
*Zabiegi z użyciem fal radiowych mogą być stosowane po zabiegach chirurgicznego usuwania zmarszczek, po zabiegach laserowych.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWAMikrodermapen to zabieg zbliżony do mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem rollerów. Istotą zabiegu jest tworzenie w skórze mikronakłuć, których funkcją jest zapoczątkowanie szeregu procesów regeneracyjnych oraz zwiększenie przepuszczalności skóry dla składników aktywnych zawartych w ampułkach. Efekt zabiegu może być widoczny już po jednym zabiegu, ale zaleca się wykonanie serii co najmniej 5 zabiegów w odstępie 2-4 tygodni. Ilość zabiegów zależy od rodzaju i problemów skóry. Pełen efekt widoczny jest w ciągu miesiąca od ostatniego zabiegu. Zabieg w obrębie ciała wykonywany jest głownie w celu zmniejszenia widoczności rozstępów i blizn. Czas rekonwalescencji po nakłuciach trwa zwykle 3 dni.

Procedura zabiegowa:
dezynfekcja powierzchni zabiegowej, wykonanie serii płytkich nakłuć skóry, aplikacja ampułki Swiss Medical odpowiedniej dla problemu skóry, wykonanie serii głębszych nakłuć, aplikacja ampułki, wykonanie kolejnej serii nakłuć, odkażenie skóry po zabiegu, nałożenie łagodzącej maski algowej, wmasowanie kremu. Kadridż do zabiegu używany jest wyłącznie jednorazowo.


MEZOTERAPIA BEZIGŁOWAUrządzenia do mezoterapii bezigłowej wykorzystują w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Impulsowa fala elektromagnetyczna dociera do komórek i dostarcza substancji które znajdują się w podajniku urządzenia do mezoterapii. Metoda bezigłowa jest wspaniałą alternatywą dla zabiegów igłowych i nie narusza ciągłości naskórka oraz skóry. Zabieg wykonujemy w takich partiach ciała jak brzuch, buda, pośladki. Stosujemy następujące programy zabiegowe: ujędrnianie, walka z cellulitem, wyszczuplanie, rozstępy, redukcja blizn.