Zabiegi upiększające oprawę oka

PRZEDŁUŻANIE RZĘSZagęszczanie i przedłużanie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych, dłuższych rzęs i zniewalającego spojrzenia o każdej porze dnia i nocy, w każdych warunkach atmosferycznych.


HENNA I REGULACJA BRWIKorekcja i barwienie łuku brwiowego. Kolor pozostaje na brwiach przez około 2-3 tygodnie. Procedura zabiegowa: wykonanie demakijażu, wykonanie koloryzacji henną, regulacja kształtu łuku brwiowego.


KARBOKSYTERAPIA NA CIENIE POD OCZAMIZabieg z zakresu medycyny estetycznej. Śródskórne lub podskórne wprowadzenie dwutlenku węgla za pomocą cieniutkiej igiełki. Karboksyterapia posiada szerokie udowodnione klinicznie spektrum działania – 90% w redukowaniu cieni pod oczami.

Procedura zabiegowa:
dezynfekcja powierzchni zabiegowej, nakłucie i wprowadzenie śródskórne lub podskórne gazu w obrębie partii zabiegowej, dezynfekcja powierzchni skóry po usunięciu igły. Ilość ukłuć w okolicy oczu w celu redukcji cieni pod oczami 2 wkłucia na jedno oko. Zaleca się wykonanie serii minimum 6 zabiegów w odstępie tygodniowym.


MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA OKOLIC OCZUBezbolesny zabieg, podczas którego wtłaczane są substancje aktywne zawarte w koktajlach i ampułkach witaminowych firmy Swiss Medical w głębsze warstwy skóry. Zalecana seria 6-12 zabiegów (pierwsze 4 - 1 lub 2 razy w tygodniu, kolejne co 2-3 tygodnie).

Wykonanie zabiegu w obszarze okolicy oczu: demakijaż, nałożenie preparatu na obszar zabiegowy, wtłoczenie preparatu (mezoterapia bezigłowa), zastosowanie płatków nawilżających eliminujących obrzęki i cienie pod oczami, wklepanie kremu.


RADIOFREKWENCJA RF - FALE RADIOWE Z LASEREM BIOSTYMULUJĄCYMZabieg z zakresu medycyny estetycznej. Nieinwazyjny lifting okolic oczu. Zabiegi przy użyciu fal radiowych poprawiają napięcie skóry, redukują wiotkość, wygładzają zmarszczki. Zaleca się wykonanie serii od 4 do 10 zabiegów w odstępach co 7-10 dni. Efekty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu.

Zastosowanie fal radiowych w okolicach oczu:
• ifting brwi, lifting górnych powiek
• opóźnienie procesów starzenia
• redukcja obrzęków pod oczami
• spłycenie zmarszczek, tzw. "kurzych łapek”
*Zabiegi z użyciem fal radiowych mogą być stosowane po zabiegach chirurgicznego usuwania zmarszczek, po zabiegach laserowych.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWAMikrodermapen to zabieg zbliżony do mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem rollerów. Istotą zabiegu jest tworzenie w skórze mikronakłuć, których funkcją jest zapoczątkowanie szeregu procesów regeneracyjnych oraz zwiększenie przepuszczalności skóry dla składników aktywnych zawartych w ampułkach. Efekt zabiegu może być widoczny już po jednym zabiegu, ale zaleca się wykonanie serii co najmniej 3 zabiegów w odstępie 2-4 tygodni. Ilość zabiegów zależy od rodzaju i problemów skóry. Pełen efekt widoczny jest w ciągu miesiąca od ostatniego zabiegu. Czas rekonwalescencji po nakłuciach trwa zwykle 3 dni.

Procedura zabiegowa:
dezynfekcja powierzchni zabiegowej, wykonanie serii płytkich nakłuć skóry, aplikacja ampułki Swiss Medical odpowiedniej dla problemu skóry, wykonanie serii głębszych nakłuć, aplikacja ampułki, wykonanie kolejnej serii nakłuć, odkażenie skóry po zabiegu, nałożenie płatków nawilżających i rozjaśniających cienie pod oczami, wklepanie kremu. Kadridż do zabiegu używany jest wyłącznie jednorazowo.