Szkolenia

SZKOLENIE
PODSTAWOWE

Jest to szkolenie dla osób początkujących bez wcześniejszego doświadczenia. Na szkoleniu podstawowym przekażę całą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną, aby kursant po ukończeniu naszego szkolenia czuł się pewnie by zacząć samodzielną pracę.

Szkolenia przeprowadzane są indywidualnie bądź w małych grupie 2 osobowej.

Na szkoleniu omawiamy aspekty mikropigmentacji skóry, zasady BHP, budowę skóry, rodzaje cer. Kolorymetrię, pigmentologię, wskazania oraz przeciw wskazania do wykonywania zabiegu. Omówimy rodzaje pigmentów, znieczuleń, pielęgnacje po zabiegu. Pokażemy wszystkie niezbędne akcesoria do wykonywania makijażu permanentnego. Omówimy różnicę pomiędzy igłami i maszynami. Zapewniamy pracę na najwyższej jakości sprzęcie i pigmentach. Nauczę Cię perfekcyjnego rysunku brwi bądź ust.
Oprócz teorii w następny dzień uczymy się technik pigmentacji na sztucznych skórkach, po czym Przechodzimy przez kolejne dni do pracy na modelkach. Zastrzegamy sobie prawo do nie wydania certyfikatu. Kursant, który nie będzie sobie radził na szkoleniu będzie musiał dosłać prace na sztucznych skórkach
Na szkoleniu zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe oraz skrypty. Nie potrzebujesz własnego urządzenia my je dla Ciebie udostępniamy.

Mamy do wyboru opcję podstawową samych brwi bądź ust:

3, 4 bądź 5 dni różniącą się między sobą iloscią modelek.
3 dniowe to 4 modelki (6.500 zł plus vat)
4 dniowe to 6 modelek (8.500 zł plus vat)
5 dniowe to 9 modelek (11.00 zł plus vat)

Oferujemy również opcję 3 plus 1 Oznacza to szkolenie 4 dniowe rozłożone na 2 etapy.
Pierwszy etap to 3 dniowe szkolenie plus dodatkowy dzień po 6 tygodniach na naukę dopigmentowania.
Taka sama opcja 5 dniowego szkolenia rozłożona na 4 plus 1. Czyli 4 dni szkoleniowe i dodatkowy piąty dzień po 6 tygodniachna naukę dopigmentowania.

.

W takcie szkolenia zapewniamy ciepły posiłek, przekąski oraz napoje.

Szkolenie masterclass jest dla osób, które już pracują, natomiast chcą się nauczyć nowej techniki. Również dla osób, które mają problem z pigmentacją danego obszaru.

W tym dniu sprawdzimy Twoją wiedzę teoretyczną i wyeliminujemy Twoje błędy, zaradzimy problemom które masz podczas pigmentacji. Nauczymy się nowej techniki brwi, ust bądź powieki.

Szkolenia do wyboru to:
– Powder and ombre brows
– Aquarelle lips, 3D lips, ombre lips
– Eyeliner

Szkolenia przeprowadzane są indywidualnie bądź w małych grupach.

Koszt szkolenia 1 techniki: 3.000 zł + VAT

Oferujemy również warszaty 1 dniowe na skórkach.

koszt 700 zł + VAT

Dzień dodatkowy doszkalający w ramach systemu modułowego

+ 1.500 zł + VAT